You are currently viewing Owocny weekend

Owocny weekend

W Świnoujściu 17.10.2020 pod Patronatem Prezydenta Miasta Świnoujście i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego odbył się XVI Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście.
 
W turnieju wzięło udział 138 zawodników z 15 ośrodków. Kołobrzeski klub Karate Kyokushin Kołobrzeg Buntai reprezentowało 11 zawodników Krzysztof Szydłowski, Izabela Falko, Michał Dusza, Szymon Dusza, Mateusz Gocławski, Borys Pawlak, Tymon Romanowski, Julia Iwan, Olga Vintoniv, Kornelia Downarowicz, Maciej Adasiak. Rolę koordynatora i opiekuna ekipy pełnił sempai Marek Doroszkiewicz.
 
Podczas gdy sensei Paweł Falko szkolił się w Ełku na ogólnopolskim seminarium IKO SoKyokushin jego podopieczni wywalczyli 14 medali: 4 złote, 7 srebrnych i 3 brązowe. Wyniki indywidualne to:
Tymon Romanowski – I miejsce kumite, III miejsce kata
Borys Pawlak – III miejsce kumite
Krzysztof Szydłowski – I miejsce kumite
Michał Dusza – II miejsce kumite
Mateusz Gocławski – III miejsce kumite
Julia Iwan – I miejsce kata, II miejsce kata synchroniczne
Olga Vintoniv – II miejsce kumite, II miejsce kata synchroniczne
Kornelia Downarowicz – II miejsce kata, II miejsce kata synchroniczne
Maciej Adasiak – II miejsce kumite, I miejsce kata
 
Podsumowując miniony weekend powiedział bym że był bardzo owocny dla naszego klubu. Zawodnikom gratuluję wzorowej postawy na tatami oraz zdobytych sukcesów. Wracam do Was z Ełku bogatszy o nowa wiedzę i doświadczenia, którymi będę się z wami dzielił już na najbliższych keiko. W tym miejscu chciał bym również podziękować sempai Markowi Doroszkiewiczowi za opiekę nad drużyną podczas zawodów.
 
Osu!
🥋🦁🌹🥋

Dodaj komentarz