You are currently viewing 6 –th International Young Oyama’s Cup 2021

6 –th International Young Oyama’s Cup 2021

 

Kolejne sukcesy zawodników Buntai Kołobrzeg…
 
Czwórka zawodników Kyokushin Karate Kołobrzeg Buntai reprezentowała 23 października Klub podczas 6 –th International Young Oyama’s Cup 2021 w Bydgoszczy.
W kategorii kata po raz kolejny swój kunszt i doskonały warsztat pokazała Julia Iwan, ustępując w ilości przyznanych od sędziów punktów tylko jednej zawodniczce i tym samym stając na podium, by odebrać srebrny medal.
 
Nie mniejsze sukcesy podopieczni Sensei Pawła Falko zaliczyli w kategorii kumite. I tym razem po stoczonych zwycięsko pojedynkach ćwierć i półfinałowych do ostatecznej rozgrywki na tatami stanęła Julia Iwan, w ostateczności zajmując drugą lokatę w swojej kategorii wiekowej. O najwyższe miejsce na podium otarła się także Izabela Falko, jeden z pojedynków kończąc przed czasem, niestety ulegając przeciwniczce w walce finałowej. Zasłużony srebrny medal zawisnął na piersi młodziutkiej reprezentantki Buntai Kołobrzeg. Udany start należy także do Poli Sottek. Posiadająca na swoim koncie wiele wygranych na różnych turniejach zawodniczka, z Bydgoszczy wraca z brązowym medalem.
Trochę mniej szczęścia miał Krzysztof Szydłowski, co nie zmienia faktu, iż sama nominacja do udziału w międzynarodowym turnieju jest już wielkim wyróżnieniem.
 
Podsumowując…
Kolejny raz kołobrzeskie „Torpedy karate” wracają z trzema medalami srebrnymi i jednym brązowym.
GRATULACJE!!!
OSU!

 

 
 

Dodaj komentarz