You are currently viewing Egzamin 22.01.2022

Egzamin 22.01.2022

Egzamin – sesja zimowa – 22 stycznia 2022r.
 
„Intensywny trening służy bardziej wyrabianiu stanowczości ducha i pokonywaniu własnych słabości niż rozwijaniu silnego ciała. Z jednej strony, człowiek jest w stanie doprowadzić siebie do całkowitego zniszczenia, z drugiej jednak – posiada nieograniczoną zdolność rozwoju i samodoskonalenia. Sukces zależy od wyznaczenia celu i wytrwałego dążenia do jego osiągnięcia.” Masutatsu Oyama🥋
 
Z takim zamysłem adepci Kyokushin Karate Buntai Kołobrzeg przystąpili w dniu 22 stycznia 2022r. do egzaminu na wyższe stopnie kyu. 💪
Egzamin to święto, ale i też ogromne wyzwanie. Synchronizacja ciała i umysłu w walce z pamięcią i wieloma ograniczeniami: strachem, obawami, wstydem i kontuzjami. Ale to także wydarzenie, kiedy nareszcie, w wyniku ciężkiej pracy na intensywnych treningach, z satysfakcją możemy powiedzieć „Dałam/ Dałem radę i z radością na kolejne keiko założę pas, poświadczający zdobyty stopień kyu”.
 
Serdecznie Wam gratuluję, a szczególnie najmłodszym uczestnikom, którzy po raz pierwszy stawali na macie i biały pas zamienią na pomarańczowy.
Szczegółowy protokół z egzaminu już niebawem, a ja żywię nadzieję, że większości z WAS z wielką przyjemnością wręczę Certyfikat.
 
Paweł Falko sensei
🥋👊
OSU!!!

Dodaj komentarz