You are currently viewing Kołobrzeski turniej Umi No Shinju – Morska Perła

Kołobrzeski turniej Umi No Shinju – Morska Perła

To był wyjątkowy dzień dla Kyokushin Karate Buntai Kołobrzeg. 9 kwietnia 2022r. przejdzie do historii pod wieloma względami. Po pierwsze na Hali Milenium odbyła się największa impreza sportowa Kyokushin – Kołobrzeski Turniej Dzieci i Młodzieży Umi No Shinju „Morska Perła 2022”. Już od siódmej rano zawodnicy kolejnych Klubów przechodzili weryfikację i odbierali numery startowe do rywalizacji, w której ostatecznie przystąpiło 405 zawodników z 30 Ośrodków szkoleniowych z całej Polski. Po drugie, tak sprawne przeprowadzenie jednodniowych zmagań nie byłoby możliwe, gdyby nie przede wszystkim:
1. Profesjonalizm ekipy Fight System pod wodzą Sensei Radosława Ambroziaka – Sensei Ewy Tracz, Sensei Kingi Barańskiej i Sensei Sebastiana Pawlak ze Szczecińskiego Klubu Sportowego Husaria.
2. Niezawodność składów sędziowskich, które pracowały wyłącznie z przerwą na oficjalne otwarcie Turnieju.
3. Czujność i dyspozycyjność „żółto – pomarańczowej” ekipy Sempai Buntai Kołobrzeg, Rodziców i Sympatyków Klubu.
Dziękujemy za objęcie honorowym patronatem Prezydent Miasta Kołobrzeg Pani Annie Mieczkowskiej, oraz za oficjalne otwarcie naszego turnieju.
Dziękujemy za wszelkie napływające słowa uznania, bo bardzo cieszymy się z faktu, iż odbyły się wszystkie konkurencje kata i kumite, bez poważniejszych urazów i kontuzji, dzięki czemu każdy mógł cało wrócić do swojego domu. Część z ręcznie wykonanym medalem, unikatowym pucharem i dyplomem potwierdzającym kunszt, wolę walki i szlifowane każde dnia umiejętności, co przełożyło się na sukces indywidualny i grupowy.
W klasyfikacji generalnej I miejsce wywalczyli zawodnicy z Koszalina, II miejsce – Husaria Szczecin, a III reprezentanci Bydgoszczy. Gratulujemy!!!
W klasyfikacji medalowej nie mgło zabraknąć także naszej reprezentacji. W ostateczności do zmagań na tatami przystąpiło 28 zawodników Buntai Kołobrzeg. Na najwyższym podium stanęli:
Bartłomiej Wielosz – I miejsce w kumite, III miejsce w kata
Tadeusz Zacharek – III miejsce w kumite
Maciej Wielosz – I miejsce w kumite, II w kata
Tymon Romanowski – III miejsce w kumite
Oliwier Gregorek – III miejsce kumite
Pola Sottek – III miejsce w kumite,
Julia Iwan – I miejsce kumite, II kata
Dawid Kasprzykowski – III miejsce kumite
Krzysztof Szydłowski – III miejsce kumite
Gratulujemy całej reprezentacji Kołobrzeg BUNTAI, zarówno tym, którzy stanęli na podium jak i tym, którym ta sztuka się nie udała. Wszyscy jesteście zwycięzcami, gdyż tego dnia pokonaliście samych siebie. OSU!!!
 
obszerniejszą galerię znajdziecie na:
https://www.facebook.com/KarateKolobrzeg

Dodaj komentarz